Видалення запахів | ClearSky

Видалення запахів

Яким би чистим не виглядав будинок, неприємні запахи можуть зіпсувати всі приємні враження про житло. Здавалося б, Ви ретельно стежите за прибиранням будинку, проводите регулярне очищення інтер'єру, але сморід дошкуляє день у день?

Очевидний факт свідчить, що в разі виникнення неприємних запахів боротися потрібно не з наслідками, а з коренем проблеми. Можливо, Ви палите в приміщенні? Тоді жоден розрекламованих освіжувачів повітря не допоможе, адже дим осідає на стінах і стелі, «всмоктуючись» в приміщення. Використовуючи звичайні ароматизовані розпилювачі, Ви тільки замаскуєте неприємний запах, але наскільки довгостроковим буде ефект?

Також варто згадати про ванну кімнату і туалет, які вважаються найбільш небезпечними приміщеннями в будинку по причині підвищеного рівня вологості в порівнянні з іншими кімнатами. Ванна кімната та туалет вимагають особливого догляду, щоб видалити бактерії, які і є причинами неприємного запаху.

Видалення запахів за допомогою технології Hygiasept®

Існує спеціальна технологія для боротьби з неприємними запахами, яку наша компанія вдало використовує багато років. Мова йде про французькою технологією Hygiasept®, яка раз і назавжди позбавить приміщення від сторонніх ароматів.

Суть технології

Технологія дозволяє дезінфікувати та нейтралізувати сморід в приміщенні, наповнивши його приємним ароматом надовго. Завдяки інноваційному підходу, вдається проникнути навіть в глибину поверхні для видалення причин неприємного запаху, при цьому не приносячи жодних пошкоджень. Технологію приводить в дію електророзпилювач, за допомогою якого в приміщенні виникає «сухий» туман, дрібні частинки якого «витягають» бруд з поверхонь і повітря.

В действие технологию приводит электрораспылитель, с помощью которого в помещении возникает «сухой» туман, мелкие частицы которого исполняют роль «вытягивающих» грязь элементов из поверхностей и воздуха.

Ефективність технології

Дія технології Hygiasept® представляє собою ефективний процес, в результаті якого видаляються причини неприємних запахів. Застосування технології дозволяє забути про виникнення смороду на довгий час, тому що «сухий» туман знищує всі бактерії, що «відповідають» за неприємний аромат в приміщенні. Технологія дозволяє боротися з запахами тютюну, поту, їжі та ін. Видаливши «погані» молекули, завдяки технології відбувається вивільнення активних речовин, які і гарантують закріплення відмінних результатів на довгий період.

Застосування технології

Дана технологія вважається універсальною, і може застосовуватися в будь-яких приміщеннях: будинках, квартирах, котеджах, автомобілях. Фахівці рекомендують використовувати технологію Hygiasept® також на «невидимих» ділянках, а саме: кондиційних, вентиляційних та витяжних системах, підвісних стелях та ін. Адже, якщо ми не бачимо, що відбувається всередині системи вентиляції, це далеко не означає, що там все в порядку. Саме від цієї системи залежить якість повітря, яким дихаємо ми і наші близькі. Тому в першу чергу слід подбати про чистоту вентиляції. Також французька технологія може бути застосована в автомобільних системах кондиціонування.

Безпека технології

Технологія Hygiasept® не наносить будь-якої шкоди людині і поверхням, на яких проводиться обробка, що багаторазово підтверджено відповідними сертифікатами та міжнародними стандартами.


Наші клієнти

Наші клієнти

Замовити дзвінок


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Замовити розрахунок


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Замовити послугу


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Додати відгук