Очищення витяжок | ClearSky

Очищення витяжок

На підприємствах громадського харчування вентиляційна система піддається особливому забрудненню, тому що пропускає через себе різні пари внаслідок приготування великої кількості страв. Більше того, в таких ситуаціях від забруднень «страждають» і відсмоктувачі місцевого застосування. Занадто брудний повітропровід у вентиляційній системі на кухні може стати причиною загоряння. Вся справа в тому, що відкладення пилу і жиру, які часто скупчуються усередині обладнання, легко піддаються займанню, внаслідок чого пожежа може охопити всю будівлю.

Забруднення витяжок – причини і можливі наслідки

Найбільш «ризикованими» ділянками в плані виникнення пожежі є повітроводи систем витяжної вентиляції, розташовані на кухнях ресторанів, кафе та ін. Як вже говорилося вище, причиною загоряння стає саме скупчення забруднень у витяжному обладнанні. З урахуванням того, що деякі страви національної кухні готуються на «відкритому» вогні, то можливість виникнення пожежі зростає в кілька разів. А вся справа в тому, що дуже часто працівники кухні просто ігнорують очищення жиру, що скупчився в повітроводі по причині трудомісткості процесу.

Крім найбільш гіршого результату – виникнення пожежі – бруд всередині витяжок також може стати причиною виходу з ладу обладнання через непрохідність загромаджених каналів. Забруднені повітроводи впливають на організм людини дуже несприятливим чином: працюючий персонал змушений дихати нечистим повітрям з дня у день, внаслідок чого – виникнення різних захворювань дихальних шляхів, розвиток хронічних хвороб і постійно погане самопочуття.
 

Догляд за кухнею: очищення витяжок

Так, кухня є одним з найбільш відвідуваних місць, і не важливо – йдеться про приватний будинок або громадський заклад. Відповідно, догляд за кухнею – найважливіше завдання кожної господині і підприємця. Наша компанія пропонує широкий набір послуг з очищення кухні будь-якого рівня забруднення, а «фішкою» наших фахівців є саме очищення витяжок.

 Як відомо, витяжні системи встановлюються безпосередньо над плитами – місцями приготування їжі, тому «приймають» на себе тяжкий «удар» у вигляді скупчення частинок пару і жиру.
Регулярне очищення витяжки – запорука ідеальної чистоти, свіжого повітря і безпеки як персоналу, так і відвідувачів.

Працівники нашої компанії – справжні знавці своєї справи. Професіоналізм, індивідуальний підхід і високу якість роботи – не просто слова, а кредо фірми.
Ми швидко і ефективно очистимо витяжні ковпаки, повітроводи та інше кухонне обладнання. У разі потреби виконуємо монтажні та демонтажні види робіт.
Після очищення витяжок нашими фахівцями Ви отримаєте практично нове обладнання. Принаймні витяжка буде працювати як в перші дні після придбання.

Проблеми завжди легше запобігти, ніж потім вирішувати, тому ми рекомендуємо проводити очищення кухонних витяжок регулярно. Щоб дізнатися, як часто потрібно робити цю процедуру в кожному окремо взятому випадку, наш спеціаліст приїде до Вас, оцінить ступінь забрудненості, обсяг і частоту потоків, що проходять через витяжний пристрій, і призначить для Вас індивідуальний план очищення витяжок.

Пам'ятайте – чисте і здорове повітря це, в першу чергу, запорука здоров'я і гарного настрою. А від останнього дуже часто залежить і якість приготовлених страв. Тому радуйте своїх клієнтів смачними стравами, приготованими від щирого серця завдяки гарному настрою, який даруватимуть кожен день чисті витяжки.


Наші клієнти

Наші клієнти

Замовити дзвінок


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Замовити розрахунок


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Замовити послугу


Будь ласка, надішліть нам дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Додати відгук